Jose Carreras Son Kez İstanbul’a Geliyor

Jose Carreras Son Kez İstanbul’a Geliyor

Tüm zamanların en büyük tenorlarından, “3 Tenors”ün efsanevi ismi Jose Carreras ‘Final World Tour’ kapsamında son kez İstanbul’a geliyor.

Ünlü tenör Jose Carreras’ın Huafon sponsorluğunda gerçekleşecek olan büyük jübile konseri, 73 Organizasyon ve Piu Entertainment organizasyonuyla 25 Mart’ta Ülker Sports Arena’da.

Veda Konseri

Dünyada verdiği konserlerle ses getiren, ilerleyen yaşına rağmen hala karizmatikliği ile dikkat çeken, söylediği aryalarla sahnede devleşen ve muhteşem ses tonu ile dinleyenleri adeta büyüleyen 3 Tenors”ün efsanevi ismi Carreras, ‘Huafon’ ana sponsorluğunda gerçekleşecek bu eşsiz konser ile son kez İstanbul’da sanatseverlerle buluşacak.

Jose Carreras’tan Leyla Gencer’e Övgü Dolu Sözler

“Lucrezia Borgia“ projesinde 2008 yılında vefat eden dünyaca ünlü devlet sanatçımız Leyla Gencer ile düet yapan Carreras, Gencer için; “Çok iyi bir dost, ve harika bir şarkıcıydı. Her manada gerçek bir diva idi. Hala efsanesinin Gencer yarışmasıyla sürdürülmesine çok memnunum“ diye konuştu.

Soprana Simge Büyükedes Eşlik Edecek

Jose Carreras’a sahnede soprano Simge Büyükedes eşlik ederken, ‘İstanbul Senfoni Orkestrası’nın orkestra şefliğini de Roberto Molinelli üstlenecek.

FacebookTwitterGoogle GmailYahoo Mail

İlgili Haber / Yazı